Hakkımızda

Atak Çelik Reckless Logo1963 'ten beri sektörde edindiği tecrübe ve bilgi birikimini, 1998 yılında Atak Çelik markası altında sunan Vural Alicik, geliştirdiği ürünlerle sektöre yön vermektedir. Tecrübeli kadrosu ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinen Atak Çelik, uygulama ve teknin çözümlemeleri ile sektöre yön veren firmalar arasındadır.

Arşivleme Sistemler, çelik eşya, ofis uygulamaları kounusunda uzman olan Atak Çelik, büro ve okul mobilyaları, compact arşivleme sistemleri, kütüphane sistemleri, bankolar, ofis içi bölme sistemleri, soyunma dolapları, kesonlar ve dosya dolaplarını müşterinin özel ihtiyacına göre tasarlıyor.

Halı Arşivi, Çini Arşivi, Tablo Arşivi, Ağır Yük Arşivi gibi müşterisinin ihtiyacına yönelik sistemler üreten Atak Çelik, estetik ve işlevselliği ön planda tutarak, mekanı en tasaffuflu şekilde kullanmakta ve buna göre arşiv projeleri oluşturmaktadır.

Faaliyete başladığı ilk günden itibaren, müşterisinin memnuniyetini ilke edinmiş olan Atak Çelik, tecrübeli çalaşanlarıyla, müşterisinin gereksinimlerine en uygun çözümleri sunarken, teknik servis ve garanti koşullarında da müşterisinin yanında yer almaktadır.


Atak Çelik Ekibi

Bize Ulaşın

Telefon:+90 212 426 37 19
Cep Tel.+90 533 552 58 30
Fax:+90 212 426 76 23
Email: info@atakcelik.com

ATAK ÇELİK Büro Mob. Dek. ve İnş.San.Tic.Ltd.Şti,
Şenlikköy Mah.Avcılar Sokak,
Çamlıyayla Sitesi No.52 Blok D2,
34153 Florya İstanbul,
Türkiye